O Przychodni Weterynaryjnej Zwierzak napisali:

(źródło opinii- portal Trojmiasto.pl, FB, Google)

ALICJA K.:

Z całego serca polecam przychodnię oraz lek. wet. Olgę z cudownym podejściem do zwierząt jak i ich właścicieli. Mój psiak zawsze z chęcią odwiedza Panią Olgę mimo nieprzyjemnych czynności wykonywanych przez lekarza.

 

ALA S.:

Bardzo dobra opieka weterynaryjna, szybki kontakt mailowy, nawet po godzinach pracy kliniki, dostałam wiadomość zwrotną, jak mogę ulżyć kotu, w oczekiwaniu na wizytę.

 

TATIANA A.:

Ta klinika wykastrowała mojego kota. Wszystko odbyło się wzorowo - kotka szybko wróciła do zdrowia po operacji i nie było żadnych komplikacji. Serdeczne podziękowania dla dr Dominiki za jej profesjonalizm i życzliwe podejście do zwierząt i ich właścicieli. Polecam tę klinikę

 

KATARZYNA G.:

Wszyscy zawsze uśmiechnięci i przemili. Rewelacyjny kontakt. Telefon dzień po zabiegu to cudowny pomysł! nigdy żaden lekarz, po żadnej operacji, nawet prywatnie, nie zadzwonił zapytać jak się czuje! Serdecznie polecamy - ja i mój Pies:)
 
 

MAGDALENA L.:

Dr Skowrońska opiekuje się już naszym drugim psem. Doceniam za pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście: prowadzi dokładny wywiad, proponuje rozwiązanie i jasno tłumaczy co i dlaczego należy zrobić w sposób zrozumiały dla laika. Kiedy diagnozuje i szuka przyczyny, to bierze wszystko pod uwagę - leczy tego konkretnego psa, którego historię zna, a nie tylko chorobę.
Świetny kontakt i ciągłość opieki.
Dokumentacja też jest prowadzona bardzo dokładnie, co ułatwia leczenie też w innych miejscach, jeżeli jest taka potrzeba.
W razie konieczności zaawansowanej diagnostyki potrafi skierować dalej.
Także dba o profilaktykę - można skorzystać z dodatkowych badań, prowadzonych gościnnie przez innych lekarzy.
Wszystkie ceny podawane są przed zabiegami.
Gorąco polecam!
 

MARTA P.:

Zwierzak i dr Dominika to pełen profesjonalizm, duży spokój, życzliwość i troska wykraczająca poza normy znane mi z innych klinik. Pani Doktor leczyła naszą 17-letnią kotkę, była z nami w stałym kontakcie mailowym, kierowała do specjalistów i konsultowała z nimi stan zdrowia Lenki. Bardzo jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy w ręce tak oddanego lekarza :)
 

WIKTORIA O.:

Pani Olga jest niezastąpiona, dba o wszystkie moje koty. Ma ogromną wiedzę i widać, że kocha zwierzaki i ma do nich super podejście. Jest profesjonalna, przemiła, zawsze na spokojnie wszystko wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości. To ogromny komfort czuć, że moje zwierzaki są dobrze zaopiekowane i jeśli cokolwiek się dzieje, Pani Olga zawsze jest na posterunku by pomóc - choćby mailowo. Dziękuję

 

ALEKSANDRA P.:

Bardzo fachowa opieka medyczna. Szeroki zakres usług, indywidualne podejście. Pierwszy raz spotykam się z lekarzem, który dzwoni po zabiegu i pyta o samopoczucie psa. Obie panie doktor polecam. Pies Franek również.

 

ADELA P.:

Korzystam z Vincim bardzo długo z usług Zwierzaka. Wreszcie skończył się nawracający problem z uszami u mojego spaniela :) Dodatkowym atutem tej Przychodni jest fakt, że na wizytę należy umówić się telefonicznie na konkretną godzinę bez konieczności czekania w kolejce. Pełen profesjonalizm. Polecam!


MONIKA J.:

Niezwykle oddana Pani doktor Dominika. Wnikliwa, empatyczna, dbającą. Świetna weterynarz. Jestem ogromnie wdzięczna. Oto Pusia, wdzięczna pacjentka. Polecam! Nie ma lepszych rąk w Gdyni.

 

NATALIA K.:

Z czystym sumieniem mogę polecić lecznicę Zwierzak. Mój labradorek po kastracji doszedł do siebie w ciągu jednego dnia! Profesjonalizm w każdym calu. Panie zawsze sympatyczne, uśmiechnięte i niezawodne w swoim fachu ? mój psiak potwierdza, zawsze wchodzi do gabinetu z merdającym ogonkiem ?. Usługi w bardzo przystępnych cenach. Pozdrawiamy z Murzynkiem ??!


TOMEK S.:

Serdecznie polecam przychodnię "Zwierzak". Świetny kontakt i fachowa porada nawet w bardzo ciężkim przypadku, jakim jest mój kociak. Obie Panie doktor podchodzą do swojej pracy z wielkim zaangażowaniem oraz troską o zwierzaczka.


SISI N.:

Dociekliwa i poświecająca swój wolny od pracy czas lekarka, poruszy niebo i ziemię żeby postawić diagnozę...wielki szacun ???


HANNA G.:

profesjonalna opieka, świetny kontakt, elastyczne godziny otwarcia a co najważniejsze zwierzęta zdrowe i zadowolone, polecam z całego serca!


BARBARA C.:

Rzetelna, fachowa opieka, pełna empatii wobec zwierząt i wyrozumiałości wobec opiekunów. Idąc do przychodni wiem, że z całym zaufaniem mogę powierzyć Kitku opiece pracujących tam pań lekarek.

 


KAROLINA M.:

Bardzo dziękuję Pani Doktor Dominice za fachową pomoc mojej przygarniętej ciężko chorej kotce. Leczenie trwa od ponad roku, od momentu przyciągnięcia tego biedactwa. Znalazłam ją w opłakanym stanie, z podpalonym ogonem, zwichnietą łapką i częściowo bez sierści. Odwiedziłam 6 lekarzy w Trójmieście, żaden nie był w stanie pomóc cierpiącemu zwierzęciu, było tylko "gdybanie", a przecież podstawą do zdiagnozowania są badania krwi. Dopiero Pani Doktor Dominika jako jedyny lekarz pobrała krew, porobiła testy pod kątem różnych chorób, pobrała rownież wymazy z chorej części skóry. Po 2 miesiącach leczenia bez sterydów moja kicia jest zdrowa. Kotka została wysterylizowana przez Panią Doktor, czuje się dobrze, wychodzi na spacery po ogrodzie i jest wdzięczna za uratowanie jej życia. Ponadto chciałabym dodać, iż ceny u Pani Doktor są bardzo przystępne, nie wygórowane jak u poprzednich.
Pani Doktor jeszcze raz bardzo serdecznie Pani dziękuję za serce okazywane zwierzętom oraz za skrupulatne i fachowe podejście do tak chorego zwierzęcia.
P.S. Prawdziwym lekarzem jest się z powołania, a nie dla pieniędzy.


OLA B.:

Bardzo polecam opiekę w przychodni! Zabieg usunięcia zębów u Maksia przebiegł bardzo sprawnie i bez żadnych problemów, mimo podeszłego wieku. Rzetelność, profesjonalizm i bardzo przyjemna atmosfera :) w imieniu Maksia dziękuję i polecamy z całego serca


ALEKSANDRA P.:

znakomita opieka I wrażliwość na wszystkie aspekty. Pani Doktor zwraca uwagę na wszystko I znajdzie pomoc także dla pacjentów z cieńszym portfelem. człowiek nie ma poczucia bezsilności tylko może liczyć na wsparcie


MARIUSZ Ż.:

Czarek bardzo dziękuję za wyleczenie jego szyi z dziwnej przypadłości drapania aż do krwi. Kot czuje się po dziś dzień bardzo dobrze, a było to już jakiś czas temu dziękujemy Pani Aleksandrze


WERONIKA S.:

Wszystkie koty od lat leczymy w Zwierzaku. Wiele innych miejsc nie spełniło moich oczekiwań, a dr Dominice wiem, że mogę zaufać. Dr ma też dużo kontaktów do specjalistów do których odsyła w razie konieczności. Bardzo polecam zespół jaki tworzy dr Dominika i dr Olga.


KAROLINA D.:

Nasz Tigerek nie mógł trafić w lepsze ręce. Gdyby nie Pani Dominika leczony byłby nadal jedynie na zapalenie trzustki, natomiast jej czujne oko wychwyciło zmiane nowotworowa na języku, która obecnie jest leczona onkologicznie. Malutki ma szanse na pełny powrót do zdrowia, ale przed nami jeszcze długa droga. Brak nam odpowiednich słów żeby wyrazić wdzięczność i podziękować za fantastyczna opiekę na ma naszym 18-to latkiem. Gorąco polecamy!!!


BEATA:

Serdecznie polecam lecznicę dr.Dominika i dr. Aleksandra z pełnym zaangażowaniem leczą zwierzęta . Do każdego pacjenta podchodzą z wielką troską i życzliwością. SUPER LECZNICA!!!!!Bardzo dziękujemy nad opieką nad Betti

ANIA K:

Pasja i profesjonalizm w ciepłej i pełnej miłości atmosferze :):):)Rafi zakochany daje pięć futrzanych łapek: LUBIĘ TO LUBIĘ TO LUBIĘ TO:):):)


ANNA S.:

Profesjonalizm połączony z zamiłowaniem i podejściem do zwierząt. Nasza kotka bezproblemowo przeszła zabieg a także okres rekonwalescencji. Wizyty kontrolne okazały się miłą formalnością, serdecznie polecam!


DOROTA G.:

As chce odwiedzać przychodnię za każdym razem jak przechodzimy obok. Pod okiem Pani doktor Aleksandry leczyliśmy ranę szarpaną na stópce Asa. Pani Aleksandra zaskoczyła nas profesjonalizmem, otwartością, normalnością. Jako jedyna doktor z gdyńskich placówek weterynaryjnych mówiła do nas o Asie nie referując „pies”, odkryła od razu, że As ma łaskotki, nie forsowała antybiotyków. As ma zdrową łapkę � Dziękujemy za pomoc.


MIŁOSZ R.:

Jeżyna bardzo dobrze zniosła zabieg Pani Dominiki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi przed i po. Nie często zdarza się, aby lekarz napisał maila jak się czuje pacjentka po zabiegu. Polecam,


AGNIESZKA P.:

Bardzo dobra przychodnia. Chodzę do niej od początku istnienia. Szczególne podziękowania dla pani dr Aleksandry Dąbrowskiej - jest niesamowicie cierpliwa w stosunku do 'niesfornych' psiaków takich jak moja Abra. :) Dr postawiła od razu dobra diagnozę, dzięki czemu moja sunia jest zdrowa. :) Dziękujemy!


ZOSIA N.:

Fantastyczne miejsce. Profesjonalne podejście do pacjentów nawet tych problemowych jak mój pies. Lekarze szukają przyczyny dolegliwości, a nie tylko leczą objawy. Pacjent potrafił się nawet lekko rozluźnić już po badaniu i merdnąć ogonem co w innych gabinetach było nie do pomyślenia:) jeśli ktoś szuka weterynarzy z pasją i powołaniem to właśnie tu można ich znaleźć. Jedyne czego żałuję to, że nie trafiliśmy tu wcześniej. Polecam z całego serca, Fox również


MONIC P.:

Panie z pasją i sercem do zwierzaków :) Dziękuję bo czuję że moje szczurki są w dobrych rękach :))) kastracji takich tych gryzoni nie podejmuje się każdy - Panie zadbały o wszystko łącznie z samopoczuciem moim i szczurków


ALEKSANDRA D.:

Bardzo dziękuję za przeprowadzeniu sterylizacji u mojej suczki Megi oraz wspaniałą profesjonalną opiekę po zabiegu .Szczególnie dziękuję Pani dr Aleksandrze Dąbrowskiej za cierpliwość ,zainteresowanie i fachowość :)))


AKSAMITNE MARZENIE:

Moja 6 letnia yorczka została poddana zabiegowi sterylizacji. Stres był ogromny, pies z nadwagą, dość wymagający, delikatny, no i nie najmłodszy. Musiała jednak, z uwagi na zagrożenie zdrowotne, przejść ten zabieg.
Skorzystałam z marcowej akcji sterylizacji. Nigdy wcześniej nie byłyśmy w Przychodni Zwierzak. Byłam mile zaskoczona. "Pacjent" został bardzo poważnie potraktowany, poddany badaniom diagnozującym, mi również doktor poświęciła sporo czasu wyjaśniając wszelkie wątpliwości.
Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za wspaniałą opiekę, profesjonalne podejście. Moja suczka już następnego dnia po zabiegu zachowywała się tak, jak przed sterylizacją, bawiła się i wróciła do swojego niemałego:-) apetytu. Śladu po zabiegu właściwie nie ma, trzeba się mocno przyjrzeć, żeby zobaczyć pozostałość po cięciu. Bardzo polecam Przychodnię Zwierzak.


AGATA P
.:

Dziękujemy za opiekę nad naszą kotką, która przeszła wiosenną sterylizację w Zwierzaku. Jestem pod wrażeniem ogromnego serca i wrażliwości, jakie okazują Panie zwierzakom i ich zestresowanym właścicielom:-)) Kotka po zabiegu wydobrzała w ciągu paru dni, wróciła do dawnej aktywności i wprost tryska zdrowiem i energią. Polecam tą przychodnię wszystkim moim znajomym zwierzolubom! Pozdrawiamy cieplutko!!!


KOCI PACJENT:

Wielka dokładność pani doktor i perfekcja oraz bardzo troskliwa opieka nad czworonogiem po zabiegu kastracji spowodowała, że przychodnia zyskała nowego pacjenta.Jednym słowem profesjonalizm i konkretne działanie połączone z empatią.
Bardzo dziękuję.


od tygrysa i kropki:

bardzo dobra przychodnia weterynaryjna.miła obsługa, dobra jakość usług, przystępne ceny
troskliwe podejście do pacjenta


KAROL K:

Mały obiekt, ale za to w środku fachowa obsługa, która faktycznie pomaga zwierzakom. Zostaliśmy z kotką obsłużeni punktualnie, profesjonalnie i przystępne dla portfela. Polecamy.


KLAUDIA J. :

Byłam dzisiaj po raz pierwszy z moim psiakiem i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Piesek zbadany, zaszczepiony i odrobaczony w niskiej cenie. 5 gwiazdek to za mało dla tej pani:) bardzo uprzejma i widać, że kocha swoją pracę (to jest największy plus) :)


05.10.2015
TUPPERWARE:

Sterylizowałam u Pani Dominiki suczkę i kastrowałam psiaka. Oba zabiegi przeprowadzone fachowo, wszystko działo się bez najmniejszych komplikacji. Mój zawsze przestraszony Brutusik, pokochał swoją Panią Doktor od pierwszego wejrzenia i nawet po kastracji machał do niej ogonkiem. Pani Dominiko, każdy z nas szuka dla swojego ukochanego zwierzaka, lekarza znającego temat, mającego doświadczenie, mającego podejście do zwierząt, cierpliwego i takiego, który swój zawód wykonuje z pasją, oddaniem i powołaniem- Pani jest właśnie takim lekarzem, bardzo Pani dziękujemy.


Wiol Cik:

Pani Dominika jest weterynarzem jakiego w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć mianowicie: ma wiedzę, umiejętności i odpowiednie podejście do zwierząt, jest dociekliwa i stawia trafne diagnozy przez co leczenie jest szybsze a co za tym też idzie, tańsze i mniej stresujące dla zwierzaka. Jest sympatyczna, zawsze udziela wszelkich potrzebnych informacji, umawianie na wizytę zaoszczędza czas gdyż nie trzeba czekać godzinami w kilometrowych kolejkach i tracić pół dnia na wizytę. Jednym słowem jest profesjonalistką i każdemu z czystym sumieniem będę polecać!!!


Katarzyna J. :

Do Pani Doktor trafiliśmy z Lulkiem [Labrador, dzisiaj 12 lat i 2 miesiące], po zamknięciu naszego osiedlowego gabinetu, i od pierwszej wizyty wiedziałam ,że nie mogliśmy trafić lepiej.Lulek był wtedy jeszcze w dobrej kondycji.Niestety od roku walczymy z chorobą nowotworową i gdyby nie szybka reakcja i zaangażowanie Pani Doktor nie wiem, czy dzisiaj bylibyśmy na kolejnej morfologii.Od początku-po wyniku biopsji, zabiegach chirurgicznych [bo na jednym się nie skończyło],po skierowanie nas na chemioterapię, Pani Dominika opiekuje się Lulkiem jak najtroskliwiej, zawsze cierpliwa-żyły u Lulka po kolejnych zabiegach to same zrosty."Po drodze " zdarzył się nam jeszcze skręt śledziony-w nocy, więc operacja w klinice z nocnym dyżurem, ale Pani Doktor cały czas była ze mną w kontakcie telefonicznym, nawet w niedzielę, poświęcając swój prywatny czas na odpowiadanie na moje liczne pytania.Dzisiaj Lulek ma się względnie dobrze, właśnie byliśmy na wizytce-pies miał "przegląd" i śpi teraz smacznie, A ja bardzo dziękuję-za serce, za cierpliwość i za to, że ani przez chwilę nie zostałam zostawiona sama sobie z tak bardzo chorym psiakiem.Polecam wszystkim Panią Doktor.Adela:

Z całego serca polecam tę przychodnię weterynaryjną. Pani Dominika Skowrońska jest osobą bardzo profesjonalną i cierpliwą. Mój kotek trafił do przychodni z 41 stopniową gorączką, nie mógł jeść, był odwodniony i miał ogromne problemy z samodzielnym poruszaniem się. Już po pierwszej wizycie w przychodni ZWIERZAK kotek stanął na nogi, a raczej na łapki. Kolejne wizyty u Pani Dominiki tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że oto Baltazarek znalazł już "swojego" lekarza weterynarii. Dziękuję za uratowanie mojego kociego rosyjskiego arystokraty.Kiciakicia:

Pani Dominika to bardzo mądra i wnikliwa lekarka, kocha zwierzęta i ma też wiele cierpliwości dla ich opiekunów! leczę tu moją kociopsią rodzinę i wiem, że zawsze mogę liczyć na profesjonalne podejście. Polecam z całego serca i rozumu!Justyna:

Serdecznie polecam, profesjonalna i miła obsługa! Sterylizowałam w przychodni kotkę, w ramach marcowej akcji sterylizacji zwierząt, wszystko przebiegło szybko, bezproblemowo i nie ma śladu po zabiegu :) Dziękujemy!


Marta Sz. :

Bardzo miłe zaskoczenie jaka profesjonalna opieka.Jako właścicielka już trzeciego psa i ósmego kota znam wielu weterynarzy..... a ze znowu znalazła mnie mała koteczka była potrzebna sterylizacja .Mimo tak poważnego zabiegu Lucyferka szybko doszła po zabiegu do pełnej formy a w czasie kryzysu pełne wsparcie od Pani Dominiki dla właścicielki ;-)  bezcenne!!
Pełen komfort co do umówienia wizyty i kontroli .Eliza Marianna K. :

Świetne podejście, pełen profesjonalizm. Pani Dominika wiedziała, jak bardzo zależy mi na szybkiej sterylizacji kotki i szybko zorganizowała miejsce w kolejce, pod sam koniec akcji promocyjnej sterylizacji. Gorąco polecam!Sylwia:

Chciałabym dodać swoją opinię na temat Przychodni Weterynaryjnej w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 53 - mam nadzieję, że pomoże ona opiekunom czworonogów (i nie tylko) w dokonaniu wyboru właściwej lecznicy.
 Posiadam dwa koty, u których dokonano zabiegu kastracji w tejże przychodni. Za zabieg zapłaciłam połowę ceny, ponieważ przychodnia uczestniczy w corocznej ogólnopolskiej akcji sterylizacji. Przed zabiegiem kotki zostały dokładnie przebadane w celu oceny ogólnego stanu zdrowia - badanie to wykonano bezpłatnie. W trakcie wizyty miałam niemało pytań, na które Pani doktor odpowiadała w sposób cierpliwy i wyczerpujący. Uprzedzono mnie, że po zabiegu koty będą musiały poleżeć przez jakiś czas w szpitaliku, aż do momentu całkowitego wybudzenia się - ta informacja jeszcze bardziej wzbudziła moje zaufanie do tej przychodni. Znajomi, którzy posiadają doświadczenie w opiece nad kotem przestrzegali mnie przed odbieraniem "uśpionego" zwierzaka - kot w takim stanie powinien być obserwowany przez lekarza!
Po zabraniu kotów do domu Pani doktor kontaktowała się ze mną, aby dowiedzieć się jak zwierzaki czują się po kastracji. Byłam mile zaskoczona tak profesjonalnym i pełnym zaangażowania podejściem do sprawy.
Jednym słowem pracujące tam "doktorki" to osoby solidne, świetnie przygotowane i zorganizowane, a przy tym pełne ciepła i troski. Dla mnie świadomość tego, że lekarz wykonuje swoją pracę z pasją jest niezwykle ważna - mam wówczas pewność, że spojrzy na mojego pupila w sposób wnikliwy i wszechstronny (gdyby nie czujność Pani Dominiki, która konsultowała się z hematologiem z drugiego końca Polski, nie byłabym w stanie wywnioskować, co dolega moim kotom). Tak więc z czystym sumieniem polecam innym tę przychodnię! Z pozdrowieniami Sylwia : )